7-8 listopada 2024 | FORMUŁA HYBRYDOWA

5. edycja konferencji PEŁNEJ DOBRYCH PRAKTYK

zapraszamy na święto employer brandingu

Skorzystaj z wiedzy topowych ekspertów EB i wznieś markę swojego pracodawcy na wyższy poziom!

Employer branding to taka dziedzina, w której nic nie jest dane raz na zawsze. Nawet jeśli twoja firma ma świetną strategię employerbrandingową, kampanie rekrutacyjne przynoszą doskonałe efekty, a kandydaci składają CV na wyścigi, to musisz stale trzymać rękę na pulsie i być w gotowości do wprowadzania zmian. Ostatnie lata pokazały nam, że to nie puste słowa, ale rzeczywistość, która potrafi z dnia na dzień wywrócić do góry nogami najlepsze strategie i zaplanowane działania. Warto się przygotować na różne scenariusze i cały czas aktualizować swoją wiedzę.

Dlatego już po raz piąty zapraszamy na EB Show – wyjątkową konferencję, na której spotkają się topowi eksperci employer brandingu i marketingu. Swoją wiedzę zdobywali realizując projekty dla klientów. Biorąc udział w konferencji dostaniesz potężną pigułę wiedzy i inspiracji. Nie zawahaj się z niej skorzystać! 

Uwaga! W tym roku zapraszamy na EB Show w formule hybrydowej – możecie wziąć udział w konferencji online i stacjonarnie (w Warszawie)

Zapraszamy na show

EB SHOW!

3-miesięczny dostęp do prezentacji

Wiedza i networking

Tak jak obiecaliśmy, w tym roku zmieniamy zasady gry! Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej, a wystąpienia będą na żywo. 

To co się nie zmieni, to:

 • wysoki poziom merytoryczny
 • wystąpienia 30-minutowe + 10 minut na pytania, co pozwoli na pogłębienie prezentowanych tematów
 • dostęp do nagrań przez trzy miesiące
 • networking – na żywo i  online

#EBShow #EBwPolsce #employerbranding

Korzyści z udziału w EB SHOW

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Wiedza z najwyższej półki

Dostęp do trendów, analiz oraz praktycznej eksperckiej wiedzy, do zastosowania w organizacjach od ręki.

Dostęp do platformy z nagraniami

Obejrzyj wystąpienia jeszcze raz w dogodnym dla siebie terminie. Po konferencji otrzymasz 3-miesięczny dostęp do nagrań na platformie online.

Networking

Masz unikalną okazję na networking z prelegentami i kilkuset uczestnikami z całej Polski. Pamiętaj, że każde spotkanie to okazja i szansa na zainspirowanie się!

Tematy i prelegenci EB SHow

RAMOWA Agenda 2024

Podczas konferencji omówimy 16 tematów ważnych w employer brandingu. Zdobędziesz konkretną wiedzę i znajdziesz pomysły, inspiracje, porady i narzędzia. Sprawdź czym zajmiemy się w czasie tegorocznej edycji. 

3, 2, 1 …START!

9:00

Trendy i antytrendy 2025, które wpływają na biznes i employer branding

9:10-9:55

temat zostanie podany później

9:55-10.40

Przerwa

10:40-10:55

Archetypy marki pracodawcy od A do Z

10:55-11:40

Dlaczego nikt nam nie ufa? O niskim zaufaniu do branży HR.

11:40-12:25

Przerwa lunchowa

12:25-13:00

temat zostanie podany później

13:45-14:30

Przerwa

14:30-14:45

nanoEB. Co mogę zrobić, jeśli nie mamy w organizacji strategii EB?

14:45-15:30

temat zostanie podany później

15:30-16:15

3, 2, 1 …START!

9:00

Employer branding a różnorodność w miejscu pracy

9:10-9:55

temat zostanie podany później

9:55-10.40

Przerwa

10:40-10:55

temat zostanie podany później

11:40-12:25

Przerwa lunchowa

12:25-13:00

Employer branding a employer advocacy

13:45-14:30

Przerwa

14:30-14:45

temat zostanie podany później

14:45-15:30

temat zostanie podany później

15:30-16:15

Partnerzy

Patroni medialni

Konferencja EB Show 2024

Bilety

UWAGA! Jeśli chcesz najpierw otrzymać fakturę proforma i na tej podstawie zapłacić za udział w konferencji, wybierz opcję płatności PRZELEW – proforma zostanie automatycznie wysłana na podany mail (jeśli nie dotarła – zajrzyj do SPAM-u).

DO 31 SIERPNIA 2024

Bilet stacjonarny
dla 1 osoby

Udział w konferencji STACJONARNIE dla 1 osoby

1370 zł

cena netto

 • Udział w dwudniowej Konferencji (1 osoba, stacjonarnie)
 • Materiały konferencyjne
 • Lunch i przerwy kawowe
 • Networking na żywo
 • Od 1.09.2024 – 1670 zł netto
 • Od 1.10.2024 – 1970 zł netto

DO 31 SIERPNIA 2024

Bilet
online
dla 1 osoby

Udział w konferencji
ONLINE dla 1 osoby

870 zł

cena netto

 • Udział w dwudniowej Konferencji (1 osoba, online)
 • Wirtualne materiały konferencyjne
 • Networking na czacie 
 • Od 1.09.2024 – 1170 zł netto
 • Od 1.10.2024 – 1470 zł netto

DO 31 SIERPNIA 2024

Pakiet
online
dla firm

Udział w konferencji
online dla firmy

4000 zł

cena netto

 • Udział w dwudniowej Konferencji online (max 30 osób)
 • Wirtualne materiały konferencyjne
 • Opłaca się już przy 5 uczestnikach
 • Od 1.09.2024 – 5500 zł netto
 • Od 1.10.2024 – 7000 zł netto

Konferencja EB Show 2024

Poznaj PRELEGENTKI I prelegentów Eb Show

Na EB Show spotkasz topowych ekspertów EB! 

Maja Gojtowska
Maciej Hassa i Patryk Adamczyk
Mateusz Jabłonowski
Anna Macnar
Dagmara Pakulska
Edyta Sander
Daria Siwka
Adam Wąsik
Anna Zając

najczęściej zadawane pytania

FAQ

Wszystkie informacje znajdziesz w regulaminie, ale zebraliśmy najcześciej zadawane pytania przy okazji poprzednich edycji konferencji. Mamy nadzieję, że rozwieją wszystkie ewentualne wątpliwości. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasze dane kontaktowe znajdziesz w stopce strony.

Konferencja odbywa się w formule hybrydowej (stacjonarnej w Warszawie i online). Wystąpienia prelegentów będą  prezentowane na żywo i będą nagrywane i udostępnione uczestnikom konferencji na specjalnej platformie. Po zakończeniu wystąpienia proponujemy na żywo sesję pytań i odpowiedzi.

Każdy Uczestnik konferencji otrzyma 3-miesięczny dostęp do wszystkich nagrań z wystąpień i Q&A. Nagrania udostępniamy zwykle w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konferencji, ponieważ potrzebujemy czasu na ich obróbkę. Każdy Uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową o uruchomieniu dostępu do nagrań i otrzyma dane dostępowe na mail podany przy rejestracji.

Tak. Po dokonaniu zakupu każdy Zamawiający otrzymuje na podany adres e-mail potwierdzenie transakcji oraz fakturę proforma zawierającą informacje niezbędne do uiszczenia opłaty za udział w Konferencji. W przypadku płatności online Zamawiający otrzymuje od razu fakturę VAT.

Tak. W tym celu wybierz przy rejestracji formę płatności „przelew tradycyjny”. Wtedy po dokonaniu rejestracji dostaniesz automatycznie z systemu fakturę proforma, na podstawie której możesz dokonać płatności.

Za udział w konferencji możesz zapłacić szybkim przelewem, BLIK-iem, kartą płatnicza lub tradycyjnym przelewem, na podstawie faktury proforma, którą otrzymasz po rejestracji.

Najczęstszym problemem przy płatności kartą jest brak zabezpieczenia 3D Secure na karcie. Nasz operator płatności obsługuje tylko takie transakcje, dlatego upewnij się, czy Twoja karta spełnia te wymagania. Jeśli masz takie zabezpieczenie, możliwe jest, że po stronie operatora płatności nastąpiła jakaś chwilowa awaria. Spróbuj dokonać płatności jeszcze raz.

Tak. Jeżeli zasady obowiązujące w Twojej firmie nie pozwalają na rejestrację na konferencję za pomocą strony internetowej, to wyślemy Ci formularz zgłoszeniowy na mail. Napisz w tej sprawie wiadomość na adres: aleksandra.kepkowska@hrminstitute.pl.

Nie. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz automatyczny mail z systemu potwierdzający rejestrację (jeśli nie przyjdzie w ciągu kilku minut, sprawdź folder SPAM, bo tam często wpadają wiadomości systemowe). Przed konferencją otrzymasz na podany przy rejestracji mail dane dostępowe.

Tak, ale tylko w przypadku rejestracji dokonanych na firmę. Jeśli w Twojej firmie akceptowana jest płatność wyłącznie po wydarzeniu, napisz mail w tej sprawie na adres julia.bojanowska@hrminstitute.pl. Osoby prywatne muszą dokonać zapłaty za udział w konferencji przed rozpoczęciem wydarzenia, z uwagi na brak możliwości windykacji takiej należności.

Tak. Jeśli udział w konferencji finansowany jest przynajmniej w 70% z budżetu państwa lub ze środków unijnych, możesz otrzymać fakturę ze stawką VAT zw. W tym celu napisz mail na adres julia.bojanowska@hrminstitute.pl i otrzymasz do podpisania formularz z oświadczeniem o zwolnieniu z VAT, a następnie fakturę bez naliczonego podatku VAT.

Tak, jest taka możliwość. W ramach pakietu firmowego część uczestników może uczestniczyć w wydarzeniu w formule stacjonarnej. Cena za pakiet zostanie wówczas przeliczona i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Skontaktuj się w tej sprawie z aleksandra.kepkowska@hrminstitute.pl

Tak, jest to możliwe, ale nie zawsze będzie to bezpłatne. O chęci rezygnacji z konferencji musisz nas zawiadomić, wysyłając mail na adres biuro@hrminstitute.pl. Pamiętaj jednak, że jest to konferencja online, więc możesz obejrzeć nagrania z konferencji (również z Q&A i zapis czatu) przez 3 miesiące w dowolnym miejscu i czasie, więc może nie warto rezygnować?

 

Zasady rezygnacji:

 • Jeśli powiadomisz nas o rezygnacji na minimum 30 dni przed datą konferencji, nie ponosisz żadnych kosztów rezygnacji, a jeśli opłata za udział została uiszczona, zwrócimy ją w pełnej wysokości,
 • Jeśli zawiadomisz nas o rezygnacji w okresie od 29 (dwudziestu dziewięciu) do 14 (czternastu) dni przed datą konferencji, będziesz zobowiązany do uiszczenia 50% ceny uczestnictwa (jeśli zapłaciłeś za udział, zwrócimy Ci 50% zapłaconej kwoty).
 • W przypadku, gdy wyślesz nam informację o rezygnacji z udziału na 13 (trzynaście) lub mniej dni przed wyznaczoną datą Konferencji, ponosisz pełne koszty udziału. Nie przysługuje Ci też zwrot uiszczonej opłaty, chyba że wskażesz inną osobę, która weźmie udział w konferencji zamiast Ciebie. Jeśli rezygnacja następuje z ważnych powodów, które nagle się pojawiły, skontaktuj się z nami, a spróbujemy zaproponować Ci inne rozwiązanie, np. udział w innym naszym wydarzeniu.

 

Niezależnie od zasad rezygnacji opisanych powyżej Uczestnik będący konsumentem (czyli kupujący bilet prywatnie, a nie na firmę) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w terminie 14 dni od zawarcia umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Niestety nie. Zasady rezygnacji są jasno określone w regulaminie. W przypadku rezygnacji z udziału w terminie poniżej 13 dni przed wyznaczoną datą wydarzenia, nie przysługuje zwrot pieniędzy za udział w Konferencji. A jeśli udział nie został opłacony, będziemy domagać się zapłaty, tak jakbyś wziął udział w wydarzeniu.

 

Możesz jednak:

 • Skorzystać z nagrań udostępnionych wszystkim Uczestnikom po wydarzeniu – nagrania wszystkich wystąpień i Q&A oraz zapis czatu będą dostępne przez 3 miesiące po konferencji.
 • Wskazać inną osobę, której zostanie udzielony dostęp do wydarzenia .
 • Wziąć udział w innym wydarzeniu przez nas organizowanym, po uzgodnieniu tego wcześniej z nami. W przypadku, gdy cena tego wydarzenia byłaby wyższa, Uczestnik zobowiązany jest dopłacić różnicę.
 • Niepoinformowanie nas oraz nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w konferencji spowoduje obciążenie Cię pełnymi kosztami, bez możliwości zaliczenia tych kosztów na poczet udziału w innym wydarzeniu.

Link do konferencji wraz ze szczegółową instrukcją do logowania wysyłamy mniej więcej tydzień przed wydarzeniem. Jeśli zakupiłeś dostęp później niż na 7 dni przed wydarzeniem, staramy się wysłać link jak najszybciej, w godzinach naszej pracy (od 9.00 do 17.00).

Przy zakupie pakietu firmowego prosimy o przesłanie danych uczestników najpóźniej 7 dni przed wydarzeniem na adres aleksandra.kepkowska@hrminstitute.pl. Jeśli zdarzy się, że po tym terminie zechcesz jeszcze zgłosić dodatkowe osoby, będzie to możliwe, ale upewnij się, że ta informacja do nas dotarła.

W pierwszej kolejności zajrzyj do folderu SPAM, bo może tam wpadła wiadomość. Sprawdź też, czy przy rejestracji został podany prawidłowy mail. Możliwe, że wkradła się literówka w adresie (wówczas nie otrzymujesz od nas żadnej korespondencji w sprawie konferencji). Możliwe też, że rejestracji dokonywała inna osoba i podała swój mail, zamiast maila uczestnika (w formularzu rejestracyjnym jest odpowiednia rubryka na taką sytuację). Wówczas cała korespondencja kierowana jest na adres podany przy rejestracji. Skontaktuj się jak najszybciej z nami na adres aleksandra.kepkowska@hrminstitute.pl i podaj prawidłowe dane (imię, nazwisko, e-mail), gdyż dostęp do wydarzenia jest przypisany do konkretnego adresu e-mail uczestnika.

Jeśli prelegent wyraża na to zgodę i prześle nam prezentacje, to udostępniamy je uczestnikom na platformie z nagraniami pod nagraniem wystąpienia konkretnego prelegenta.

Tak. Każdy uczestnik, który się zarejestrował i dokonał płatności za bilet, otrzyma 3-miesięczny dostęp do nagrań z konferencji.

Tak, podczas konferencji można zadawać pytania na czacie, na które prelegenci odpowiedzą albo na czacie, albo podczas sesji Q&A. Po wystąpieniu łączymy się z prelegentem na sesję pytań i odpowiedzi, która trwa 10-15 min.

Tak było

Poprzednie edycje EB Show

Rekomendacje

Anna Macnar, Julia Bojanowska i cała zaangażowana Ekipo – wielkie dzięki za tegoroczną edycję konferencji i mega gratulacje dla wszystkich Prelegentek i Prelegentów. Merytorycznie to była prze-torpeda – podobnie jak w ubiegłym roku. A technicznie – wszystko idealnie, płynnie, miodzio. Osobiście bardzo się cieszę z takiego formatu i pomysłu na konferencję – myślę, że dawka edukacyjno- inspiracyjna starcza na długo i można z niej czerpać przez wiele miesięcy. No i cóż – czekam na nagrania, bo na bank będę wracać do konkretnych wystąpień.

Agata Białkowska-Samul Employer Branding Professional

Świetna konferencja. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Grażyna Pławska

Ostatnie 2 dni spędziłam na #EBShow2021 🤗📌 Podeszłam do tej konferencji z lekkim dystansem jako fanka szkoleń/warsztatów/konferencji f2f. Ale muszę przyznać, że Anna Macnar i Julia Bojanowska spisały się rewelacyjnie! 👏🏻 Zebrały śmietankę EBowskiego świata co tylko sprawiło, że czułam się jak dziecko w Disneylandzie 🤩 albo jakby co najmniej Mikołaj przyszedł do mnie wcześniej 🎅🏼 (ojjj, chyba byłam grzeczna w tym roku… i to bardzo! 😉) Były to 2 dni naładowane EBowskim mięsem 🥩😉 Pełne merytorycznych prelekcji, wymianie dobrych praktyk, przykładów konkretnych rozwiązań oraz inspiracji jak lepiej robić #EB Teraz pozostaje tylko zabrać się do roboty, aby zdobytą wiedzę przełożyć na czyny! #EBShow #TeamInPost #rekrutacja #lepszypracodawca #ludziesąważni

Magdalena Białka Recruitment Specjalist ❤

Potężna dawka wiedzy.

Michalina Daszkiewicz Senior HR & EB Specialist

Na mojej lodówce od dziś cytat za jedną mądrą Panią: Gadać, pytać, badać – non stop, a najbardziej na końcu. Super wydarzenie, nie mogę doczekać się nagrań, bo niestety nie na wszystkich wystąpieniach mogłam być „na żywo”.

Aleksandra Wilczyńska

Show z efektem WOW 🔥

Agnieszka Prusarczyk Kierownik do spraw komunikacji

Jedyny szoł jaki szanuję 😉 (…) doładowuję baterie na #EBShow by HRM Institute.

Magda Tardała CEO w HR Craft

Konferencja to wiedza, ale przede wszystkim taki booster dla mojej motywacji 😉

Sylwia Radlak-Ziółkowska Specjalista ds. wizerunku pracodawcy

Ogrom wiedzy, duużo inspiracji i mnóstwo ciekawych ludzi! 2 mocne dni 💪 Konferencje zawsze mnie ekscytują i ładują moje baterie. EB Show to lepszy kop niż tygodniowy zapas espresso. Tutaj uczestnicy mają turbo zaangażowanie.

Agnieszka Żak-Stechlińska HR Ekspert

It’s #EBShow2022 time 🚀 Na konferencyjnym czacie trwa wymiana doświadczeń i pojawia się wiele inspirujących insightów, więc nie mogę się doczekać kolejnych wybranych prezentacji. 🧠

Magdalena Zakrzewska Employer Branding Manager

Organizator

Jesteśmy firmą doradczą i dzielącą się wiedzą. Wspieramy organizacje w kompleksowym budowaniu marki pracodawcy. Wierzymy, że marka ma znaczenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kompetencje z zakresu employer brandingu, zarządzania strategicznego, badań, komunikacji i marketingu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę.

FAROS – Newsletter HRM Institute

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, raportami, konkursem EBEA, artykułami z bloga itp.? Zapisz się na newsletter FAROS już dziś! 

Newsletter

Newsletter HRM Institute

Prosimy czekać

Dziękujemy za zapisanie się!

Kontakt

Masz pytania? Napisz albo zadzwoń do nas!