Maciej Hassa i Patryk Adamczyk

Maciej Hassa i Patryk Adamczyk

  • Be About Hybrid Agency
  • Be About Hybrid Agency

Założyciele i współwłaściciele pierwszej w Polsce hybrydowej agencji employer brandingu i markeitngu – Be About Hybrid Agency, która realizuje projekty dla znanych i rozpoznawalnych marek m.in. Samsung, Circle K, Polpharma Biologics, Sephora, Phlov by Anna Lewandowska czy Allegro.

Maciej Hassa
Ekspert i pasjonat w dziedzinach employer brandingu, komunikacji i marketingu. Autor wielu publikacji w obszarach swojej specjalizacji, wykładowca akademicki przedmiotów związanych z employer brandingiem i komunikacją.
Zakładał i tworzył zespoły doradztwa strategicznego z sukcesem realizujące projekty dla globalnych firm zarówno w Polsce jak i Europie. Pracował w największych firmach finansowych w Polsce, gdzie zajmował się m.in.: komunikacją wewnętrzną, eventami, PR i marką pracodawcy. Podczas swojej kariery zdobył wiele wyróżnień rodzimej, ale i międzynarodowej branży EB. Absolwent MBA na Politechnice Warszawskiej, dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów CSR.

Patryk Adamczyk, dyrektor zarządzający Be About Hybrid Agency
Kreatywne koncepcje, skuteczne strategie, wyjątkowe eventy i efekt wow to jego żywioł. W korporacyjnym życiu zawodowym jako dyrektor marketingu w Grupie Absolvent był odpowiedzialny za współpracę z klientami z listy TOP 500 najlepszych firm w Polsce w obszarze employer brandingu. Wcześniej jako brand manager w Ringier Axel Springer odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii marketingowej i kontentowej m.in. dla programów Jarosława Kuźniara, Bartka Węglarczyka, Małgorzaty Ohme, Katarzyny Janowskiej czy Pauliny Młynarskiej oraz transmisji live z Open’er Festiwal w Gdyni, manager projektu pierwszej internetowej ramówki w Polsce.

All Sessions by Maciej Hassa i Patryk Adamczyk

Dzień 2 15 listopada, 2024
11:40-12:25

temat zostanie podany później

Dzień 1 14 listopada, 2024